Živě Kanada – Švédsko

Zde můžete sledovat dnes hokejové utkání MS v hokeji 2017

MS v hokeji Německo a Francie 2017

21.5. 2017 20:45 hod

Poslední den Mistrovství světa v ledním hokeji 2017. V boji o bronzovou medaili se proti sobě postaví ruská Sborná a výběr Suomi.
Obě mužstva patří po celou historii hokeje do světové špičky, a proto se na velkých turnajích potkávají bez ustání. Poslední vzájemný zápas odehrála před rokem, ve čtvrtfinále v Petrohradu. Kanaďané doslova zesměšnili Švédy výhrou 6:0. Kanada zvítězila také v roce 2015 v Praze, ve skupině tehdy Tre Kronor přestřílela v poměru 6:4. Bod dokázali sebrat Švédové Kanadě ve skupině v Minsku, ale nakonec prohráli 2:3 po prodloužení. Kanada porazila Švédsko v posledních zápasech už čtyřikrát v řadě.

Kanada – Švédsko

Rusko – Finsko MS v hokeji 2017 živě čt4 sport ⏬

Živě 20:45 Kanada – Švédsko (Ms v hokeji 2017 )

Přenos 2 zde

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.