SHARE

Zde můžete sledovat dnes fotbalové utkání živě online live 

20.5.2017, 17:00

17:00 FK Mladá Boleslav – SK Slavia Praha

V 17:00 startují všechny zápasy 29. kola nejvyšší soutěže a právě zde v Mladé Boleslavi se Slavie může výrazně přiblížit zisku mistrovského titulu.

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápasu)

 

FK Mladá Boleslav – SK Slavia Praha živě

SHARE
Previous articleŽivě Finsko – Švédsko
Next articleŽivě FC Zbrojovka Brno – FC Viktoria Plzeň
Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.