Živě FK Mladá Boleslav – SK Slavia Praha

Zde můžete sledovat dnes fotbalové utkání živě online live 

10.8.2018, 18:30

18:30 FK Mladá Boleslav – SK Slavia Praha

SK Slavia Praha

To celek z hlavního města měl v minulém ročníku úplně jiné starosti. Poté, co se na podzim dostala do trháku plzeňská Viktoria, chtěla Slavia pro sebe uzmout alespoň druhé místo, které by jí zaručovalo účast v předkole Ligy mistrů. To se sešívaným také povedlo, a během léta se tak poohlíželi po zvučných posilách, které by jim dopomohli do základní skupiny milionářské soutěže. Počet nově příchozích hráčů se zatím zastavil na čísle pět, přičemž tři z nich (Coufal, Olayinka, Baluta) se už dokázali v lize střelecky prosadit.

Jedním z letošních cílů Pražanů je určitě útok titul a parta vedená koučem Trpišovským si za splněním tohoto milníku jde hned od začátku. V prvním kole zajížděla do Olomouce, kde až překvapivě snadno přehrála domácí a po výhře 3:0 si odvezla tři body. Poté následovali dva domácí duely, v nichž Slavia opět potvrdila své kvality a v pohodě si poradila s Karvinou a následně také s nováčkem ligy z Opavy. Sešívané navíc může těšit i fakt, že jak jejich útok, tak i obrana patří zatím mezi nejlepší v lize.

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápasu)

 

FK Mladá Boleslav – SK Slavia Praha živě

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.