Živě FC Zbrojovka Brno – FC Viktoria Plzeň

Zde můžete sledovat dnes fotbalové utkání živě online live 

20.5.2017, 17:00

17:00 17:00 FC Zbrojovka Brno – FC Viktoria Plzeň

Dnešní zápas na brněnském stadionu bude zároveň tím posledním pro Pavla Zavadila v dresu Zbrojovky. Zavadil krouží v brněnském dresu už pátou sezónu a ještě před samotným koncem té letošní se nechal slyšet, že po sezóně se vrací zpět domů, tedy do Opavy. Pro tahouna záložní řady je před dnešním výkopem přichystána rozlučka.

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápasu)

 

FC Zbrojovka Brno – FC Viktoria Plzeň živě

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.