ŽIVĚ Slovan Liberec – FK Jablonec

Zde můžete sledovat dnes fotbalové utkání živě online live 

13.5.2017, 16:30

Slovan Liberec – FK Jablonec

Velkým šlágrem 28. kola české nejvyšší soutěže bude bezesporu prestižní podještědské derby mezi Libercem a Jabloncem. Oba celky už přišly o možnost zahrát si evropské poháry, nicméně podle svých slov motivaci nepostrádají. Primárním cílem ve zbytku sezony je skončit na lepším místě, než úhlavní rival.

Slovan Liberec
Dúbravka – Mikula, Kúdela, Karafiát, Kerbr – Souček – Ekpai, Ševčík, Breite, Vůch – Baroš
FK Jablonec
Hrubý – Jankovič, Pernica, Beneš, Zelený – V. Kubista – Diviš, Pospíšil, Trávník, Mihálik – Doležal

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápasu)

 

Slovan Liberec – FK Jablonec živě

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.