Živě Hradec Králové – 1. FC Slovácko

Zde můžete sledovat dnes fotbalové utkání živě online live 

13.5.2017, 17:00

Hradec Králové – 1. FC Slovácko

Velmi důležitý zápas čeká Hradec Králové, který je tři kola před koncem stále na sestupové pozici. Votroci by konečně rádi ukončili čekání na první domácí výhru a dopomoci by k tomu měl nový trenér Karel Havlíček. Svojí premiéru si odbude v zápase s nevyzpytatelným Slováckem.

FC Hradec Králové
Ottmar – Krátký, Chleboun, Hůlka, Mudra – Jirsák, Janoušek – Martan (M. Černý), Trubač, Malinský – P. Černý
1. FC Slovácko
Daněk – Reinberk, Hofmann, Břečka, Civič – Šumulikoski, Daníček – Navrátil, Machalík, Havlík – Zajíc

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápasu)

 

Hradec Králové – 1. FC Slovácko živě

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.