Živě F1 Velká cena Španělska

Sledujte živě závody formule 1 zde

F1 Grand Prix – 14:00 Velká cena Španělska

F 1 online live stream 2017 13.5 2017 14 : 00

První trénink byl v režii Mercedesu. Na okruhu poblíž Barcelony byl v pátek dopoledne nejrychlejší Lewis Hamilton (1:21.521), druhý Valtteri Bottas zaostal o 29 tisícin a třetí Kimi Räikkönen ztratil téměř vteřinu. Smůla stále provází Fernanda Alonsa a celý tým McLaren. Miláček španělského publika skončil v prvním tréninku předčasně, neboť jej zradil motor. Sebastian Vettel měl problémy s převodovkou a technické potíže postihly také Kevina Magnussena.

Čelo výsledkové listiny bylo po druhém tréninku totožné jako po prvním. Nejlepší čas zaknihoval znovu Lewis Hamilton (1:20.802), druhý Valtteri Bottas nabral manko 90 tisícin a třetí dojel Kimi Räikkönen se ztrátou 310 tisícin. Fin se navíc musel vypořádat s problémy s pohonnou jednotkou, které se objevily také na voze Fernanda Alonsa. O krátké přerušení se postaral Carlos Sainz, z jehož monopostu zůstaly na trati ležet úlomky.

Sledujte zde Velkou cenu španělska

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.