Živě Djokovič vs Nadal

Zde můžete sledovat tenisové utkání (Atp – Miami)

WTA Stuttgart

13.05.2017, 16:00

Djokovič vs Nadal

Diváky v Madridu čeká rekordní 50. vzájemný duel bývalých světových jedniček Novaka Djokoviče a Rafaela Nadala. Žádní dva hráči se v otevřené éře tolikrát nestřetli.
V semifinálových kláních má Djokovič na okruhu ATP bilanci 94-36 (na Masters 42-14), Nadal 105-34 (na Masters 43-17). Djokovič se s Nadalem potkal na Masters celkem 25krát, 16krát zvítězil. Na antuce má se Španělem bilanci 7-14 a v semifinálových bojích 8-8, přičemž poslední tři vyhrál.

Djokovič vs Nadal zde

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.