Živě 1. FK Příbram – Zbrojovka Brno

13.5.2017, 20:15

FK Příbram – Zbrojovka Brno

Na Litavku přijede Zbrojovka Brno, která už je na 99,9% zachráněna a ve zbytku sezony jí tak o nic moc nepůjde. Moravané si zajistili klid v minulém kole, když doma porazili odevzdaný Zlín 2:0. „Sezona pro nás nekončí, v Příbrami chceme bodovat a zachránit se tak definitivně. A když se nám to povede, budeme myslet na to, abychom se posunuli zase o něco výš,“ nechal se slyšet Lukáš Vráštil.

1. FK Příbram – pravděpodobná sestava:
Hruška – Kvída, Jiránek, Chaluš, Divíšek – Tregler – Bazal, T. Pilík, Suchan, Rezek – Linhart
Zbrojovka Brno – pravděpodobná sestava:
Melichárek – Šural, Pavlík, Kijanskas, Vraštil – Zavadil, Krejčí – Ashiru, Tašči, Přichystal – Řezníček

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápasu)

 

1. FK Příbram – Zbrojovka Brno živě

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.