Slovensko Rusko NAŽIVO MS hokej 2017 dnes

Zde můžete sledovat dnes hokejové utkání MS v hokeji 2017

MS v hokeji Německo a Francie 2017

13.5. 2017 16:15 hod

Slovensko VS Rusko

Slovensko – Rusko. MS v hokeji pokračujú súbojom Slovenska s veľkým favoritom šampionátu -Ruskom. Zápas i náš online prenos začína dnes od 16:15.Slovensko a Rusko sú pred dnešným vzájomným zápasom na MS v hokeji 2017 v odlišnej pozícii. Rusi zatiaľ neokúsili trpkosť prehry a turnajom prechádzajú suverénne.

Slováci túžia po cenných bodoch, ktoré by im posilnili štvrťfinálové nádeje a zrejme definitívne zabezpečili zotrvanie v A-kategórii.

Slovensko – Rusko online

Slovensko VS Rusko MS v hokeji 2017 živě čt4 sport ⏬

Živě 16:15 Slovensko VS Rusko (Ms v hokeji 2017 )

Přenos 2 zde

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.