ŽIVĚ MFK Karviná – AC Sparta Praha

Zde můžete sledovat dnes fotbalové utkání živě online live 

12.5.2017, 20:15

MFK Karviná – AC Sparta Praha

Sparta si za jistých okolností může definitivně zajistit třetí místo, potřebuje však uspět v Karviné a doufat ve ztrátu Mladé Boleslavi na hřišti Plzně. Domácím už o nic podstatného nejde, zápas se Spartou je však vždycky velkým svátkem a Karviná v něm bude chtít uspět.

Svěřenci Jozefa Webera přerušili nelichotivou sérii zápasů bez zisku bodu a po výhře nad Hradcem si připsali cenný bod na hřišti Slovácka. Nováčkovi soutěže tak patří poklidné deváté místo a stále může usilovat o postavení v první polovině tabulky.

MFK Karviná –
Laštůvka – Moravec, Košťál, Hošek, Eismann – Šisler, Janečka – Dressler, Budínský, Kalabiška – Wágner
Sparta Praha
Bičík – Karavajev, Holek, M. Kadlec, Hybš – Konaté, Sáček, Vácha, Lafata, Vatajelu – Šural

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápasu)

 

MFK Karviná – AC Sparta Praha živě

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.