ŽIVĚ FC Viktoria Plzeň – FK Mladá Boleslav

Zde můžete sledovat dnes fotbalové utkání živě online live 

12.5.2017, 18:15

FC Viktoria Plzeň – FK Mladá Boleslav

Viktoria Plzeň přivítá v páteční předehrávce Mladou Boleslav a pokud si chce uchovat naději na titul, musí zvítězit. Západočeši jsou v těžkém postavení, situaci totiž nemají ve svých rukou a navíc přivítají pohárového aspiranta, který se může pyšnit dobrou bilancí na venkovních trávnících.

U Plzně jsou karty rozdány jasně – už žádné další zaváhání nesmí přijít a naopak nutně potřebuje zaváhání Slavie. Viktoriání už se dvakrát „zřekli“ titulu a to těžko pochopitelnými laxními výkony na Spartě a minulý týden ve druhém poločase v Jablonci, kde prohospodařili dvoubrankové vedení.

Viktoria Plzeň – pravděpodobná sestava:
Kozáčik – Matějů, Hejda, Hubník, Limberský – Hořava, Hrošovský – Petržela, Ivanschitz, Kopic – Bakoš
FK Mladá Boleslav – pravděpodobná sestava:
Vejmola – Kysela, Da Silva, Stronati, Fleišman – Takács, Ljovin – Železník, Mareš, Přikryl – Mebrahtu

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápasu)

 

Viktoria Plzeň – FK Mladá Boleslav živě

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.