MS V HOKEJI Česko – Slovinsko ŽIVĚ

Zde můžete sledovat dnes hokejové utkání MS v hokeji 2017

MS v hokeji Německo a Francie 2017

12.5. 2017 16:15 hod

Česko – Slovinsko

Čeští hokejisté mají na svém kontě sedm bodů a ve čtvrtek se budou chtít nejspíš ještě víc bodově dotáhnout na Kanadu a další celky z čela tabulky. V zápase proti Finsku budou svěřenci trenéra Josefa Jandače favoritem, jenže to byli i ve středu v utkání proti Norsku, které nakonec rozhodli až v prodloužení. Trápili se zejména směrem dopředu.

Slovinsko je zatím stále na předposlední pozici v tabulce, na kontě má pouhý jeden bod. Slovincům jde tedy o každý bod a bude zajímavé sledovat, zda se jim podaří favorita z České republiky potrápit. Naposledy hráli hokejisté Slovinska v úterý, kdy se postavili do cesty Finům. Skóre bylo ještě ve třetí třetině 2:2, ale závěr patřil hráčům Suomi, kteří nastříleli góly a nakonec zvítězili 5:2.

Švédsko – Itálie MS v hokeji 2017 živě čt4 sport ⏬

Živě 16:15 Česko – Slovinsko (Ms v hokeji 2017 )

Přenos 2 zde

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.