Zde můžete sledovat dnes hokejové utkání MS v hokeji 2017

MS v hokeji Německo a Francie 2017

12.5. 2017 16:15 hod

Česko – Slovinsko

Čeští hokejisté mají na svém kontě sedm bodů a ve čtvrtek se budou chtít nejspíš ještě víc bodově dotáhnout na Kanadu a další celky z čela tabulky. V zápase proti Finsku budou svěřenci trenéra Josefa Jandače favoritem, jenže to byli i ve středu v utkání proti Norsku, které nakonec rozhodli až v prodloužení. Trápili se zejména směrem dopředu.

Slovinsko je zatím stále na předposlední pozici v tabulce, na kontě má pouhý jeden bod. Slovincům jde tedy o každý bod a bude zajímavé sledovat, zda se jim podaří favorita z České republiky potrápit. Naposledy hráli hokejisté Slovinska v úterý, kdy se postavili do cesty Finům. Skóre bylo ještě ve třetí třetině 2:2, ale závěr patřil hráčům Suomi, kteří nastříleli góly a nakonec zvítězili 5:2.