ŽIVĚ Olympique Lyon – AFC Ajax

Zde můžete sledovat fotbalové utkání Ligy Mistrů

eVROPSKÁ LIGA

11.5.2017, 21:05

Olympique Lyon – AFC Ajax

Olympique Lyon čeká proti Ajaxu Amsterdam možná nejnáročnější zápas sezony. Před vlastními diváky totiž musí dohnat manko, které činí tři branky! Vzhledem k tomu, jak se v pohárech daří jeho útočníkům, by postup nemusel být nereálným snem.

Francouzský velikán z Lyonu se pyšní nejlepším gólovým průměrem na jeden zápas. Teď si jeho hráči musí nazout ty nejlepší možné kopačky, protože před sebou mají deficit tří branek. A přestože atmosféra v Lyonu je při zápasech domácího celku hodně slavná, tak ona sama rozhodně stačit nebude. Lyon totiž hrubě nezvládl první utkání.

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápasu) Klikněte na SLEDUJ PŘENOS

SLEDUJ PŘENOS Olympique Lyon – AFC Ajax

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.