ŽIVĚ Manchester United – Celta Vigo

Zde můžete sledovat fotbalové utkání Ligy Mistrů

eVROPSKÁ LIGA

11.5.2017, 21:05

Manchester United – Celta Vigo

Evropské pohárové soutěže vrcholí a prostor pro zaváhání je již takřka nulový. Dvojnásobně to pak platí pro Manchester United, který kvůli nevydařenému ligovému ročníku sází vše na jednu kartu a k zajištění kvalifikace do příštího ročníku Ligy mistrů musí letos nutně ovládnout Evropskou ligu. Od tohoto triumfu dělí anglického fotbalového giganta již pouhé dva kroky, přičemž tím prvním je postup do finále přes Celtu Vigo.

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápasu) Klikněte na SLEDUJ PŘENOS

SLEDUJ PŘENOS Manchester United – Celta Vigo

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.