Ms v hokeji Česko – Norsko Živě

Zde můžete sledovat dnes hokejové utkání MS v hokeji 2017

MS v hokeji Německo a Francie 2017

11.5. 2017 16:15 hod

Česko – Norsko

Světový šampionát pokračuje sedmým dnem a my se nejvíce těšíme na zápas Česka proti Norsku. Právě tento duel pařížské skupiny B budeme podrobně sledovat v tomto přenose.

Čeští hokejisté porazili po prohře s Kanadou jednoznačně Bělorusko a v pondělí otočili nepříznivě se vyvíjející utkání s Finskem. Norové zdolali domácí Francii, prohráli se Švýcarskem, ale naposled si zvedli sebevědomí jasnou výhrou nad Slovinci. Češi budou v zápase favoritem, ale Norové umí silnější soupeře potrápit. Utkání začíná v 16:15

Česko – Norsko MS v hokeji 2017 živě čt4 sport ⏬

Živě 16:15 Česko – Norsko (Ms v hokeji 2017 )

Přenos 2 zde

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.