Živě Atlético Madrid – Real Madrid CF

Zde můžete sledovat fotbalové utkání Ligy Mistrů

Liga Mistrů

15.8.2018, 21:00

Atlético Madrid – Real Madrid CF

Jméno prvního finalisty letošního ročníku Ligy mistrů je již odtajněno, druhé bude brzy následovat. Jasným favoritem, který v boji o prestižní titul postaví italskému Juventusu, je obhájce trofeje Real Madrid, neboť v prvním semifinálovém klání se Bílému baletu povedlo rozdrtit městského rivala Atlético 3:0. Tým Diega Simeoneho tak musí překonat očekávání, neboť obdobný zvrat se v této fázi soutěže ještě nikomu nepovedl. Ovšem kdy jindy trhat historické statistiky než při derniéře stadionu Vicenteho Calderóna v evropských pohárech?

Atlético Madrid – pravděpodobná sestava:
Oblak – Juanfran, Godín, Savić, Filipe Luís – Koke, Gabi, Ñíguez, Carrasco – Griezmann, Gameiro
Real Madrid – pravděpodobná sestava:
Navas – Nacho, Ramos, Varane, Marcelo – Kroos, Casemiro, Modrić – Isco, Benzema, Ronaldo

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápasu) Klikněte na SLEDUJ PŘENOS

SLEDUJ PŘENOS Atlético Madrid – Real Madrid CF

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.