Ms v hokeji Švýcarsko – Francie Živě

Zde můžete sledovat dnes hokejové utkání MS v hokeji 2017

MS v hokeji Německo a Francie 2017

9.5. 2017 20:15 hod

Švýcarsko – Francie

Své třetí utkání odehraje pořadatelská země Francie proti sousednímu Švýcarsku. Přestože ani jeden z týmů nemá nabušený kádr hvězdami, bude tenhle zápas patřit k velmi sledovaným. Francie první zápas prohrála domácí Francie s Norskem těsně 2:3.
Druhý zápas to bylo ale něco úplně jiného. Francouzi se postarali o prozatimní největší překvapení šampionátu, když porazili favorizované Finy vysoko 5:1 a pobláznili své fanoušky.

Švýcaři dokázali vyhrát oba dosavadní zápasy na mistrovství světa. V první utkání si vytvořili dostatečný náskok nad Slovinskem, které ale senzačně zápas srovnalo na 4:4 a o dvou bodech pro Švýcary rozhodly nájezdy. Den poté se postavili proti Norsku a to už o body nepřišli. Seveřanům vstřelili tři góly a porazili je jasně 3:0.

Finsko – Česko MS v hokeji 2017 živě čt4 sport ⏬

Živě Švýcarsko – Francie (Ms v hokeji 2017 )

Přenos 2 zde

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.