ŽIVĚ Německo – Rusko ( Ms v hokeji )

Zde můžete sledovat dnes hokejové utkání MS v hokeji 2017

MS v hokeji Německo a Francie 2017

8.5. 2017 16:15 hod

Německo – Rusko

Od roku 2010 se Rusové s Němci na MS potkali celkem sedmkrát. Právě před sedmi lety v Německu domácí v osmifinálové skupině prohráli 2:3 a v semifinále podlehli Rusům poměrem 1:2. Němci tehdy inkasovali těsně před koncem třetí třetiny a na turnaji nakonec skončili čtvrtí.

Rusové si přejí přerušit kanadskou nadvládu posledních let a znovu urvat zlaté medaile pro sebe. Hráči ambiciózního týmu od samého začátku tvrdí, že do Německa přijeli vyhrát všechny zápasy. Kouč Oleg Znarok sestavil mužstvo s několika hráči z NHL, ale s převahou zástupců domácí soutěže. Největšími hvězdami jsou útočníci Artěmij Panarin, Vadim Šipačov nebo Nikita Kučerov. Dále v týmu figurují třeba brankář Vasilevskij, Mozjakin nebo Dadonov.

Němci hrají na domácím mistrovství světa po sedmi letech a touží přinejmenším zopakovat semifinálovou účast z roku 2010. Trenér Marco Sturm poskládal kádr se třemi hráči z NHL, jimiž jsou brankář Thomas Greiss, obránce Dennis Seidenberg a útočník Tobias Rieder. Další zkušený obránce Ehrhoff ještě kvůli zranění do šampionátu nezasáhl, dále Němci čekají na konec série mezi Edmontonem a Anaheimem kvůli případnému příjezdu Draisaitla.

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápasu)

 

Německo – Rusko MS v hokeji 2017 živě čt4 sport ⏬

Živě Německo – Rusko (Ms v hokeji 2017 )