Živě Finsko – Česko (Ms v hokeji )

Zde můžete sledovat dnes hokejové utkání MS v hokeji 2017

MS v hokeji Německo a Francie 2017

8.5. 2017 20:15 hod

Finsko – Česko

Finsko – Česko MS v hokeji 2017 živě čt4 sport ⏬

Česko vs Finsko živě zde

Finové a Češi se v letošní sezoně potkali už čtyřikrát a celková bilance vyznívá lépe pro české borce. Ti porazili hokejisty Suomi třikrát a padli jen jednou.

V listopadu na finské Karjale vyhrála česká reprezentace 5:3. Do vedení se sice dostali domácí díky brance Savinainena, jenže Češi otočili vývoj díky gólům Holíka, Poláška a Rutty. Když potom ještě přidali dvě branky Jeřábek s Radilem, bylo o vítězi jasno.
Čechy čekal na úvod turnaje ten nejtěžší možný soupeř. Svěřenci trenéra Josefa Jandače se utkali s favorizovanou Kanadou. Týmu složenému jen z hráčů z NHL ale byli víc než vyrovnaným soupeřem. Nedokázali ovšem proměnit svoje šance a nakonec silnému mužstvu podlehli 1:4.

O den později ale porážku s javorovými listy český tým napravil. Skóre zápasu s Běloruskem otevřel ve 14. minutě po spolupráci s Birnerem Vrána a po čtyřech minutách oslavil svůj premiérový gól v reprezentaci Gudas. Na začátku druhé třetiny sice Bělorusové snížili po brance Pavloviče. Od té doby už to ale opět byli Češi, kteří jasně dominovali. Ve druhé třetině zvýšil náskok Červenka a v závěrečném dějství nastavili skóre na konečných 6:1 Šimek, Voráček a Kempný.

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápasu)

 

Finsko – Česko MS v hokeji 2017 živě čt4 sport ⏬

Živě Finsko – Česko (Ms v hokeji 2017 )

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.