Živě Bělorusko – Kanada ( Ms v hokeji )

Zde můžete sledovat dnes hokejové utkání MS v hokeji 2017

MS v hokeji Německo a Francie 2017

8.5. 2017 16:15 hod

Bělorusko – Kanada

Už v pátek odehráli svěřenci Davida Lewise svoje první utkání proti Finsku, v němž nepodali vůbec špatný výkon. Silné Finy potrápili a nakonec seveřanům podlehli tím nejtěsnějším rozdílem 2:3.

Na druhý den je čekal Jandačův výběr, a to pro ně znamenalo daleko větší utrpení. Češi neměli s Bělorusy ani kapku slitování a uštědřili jim výprask 1:6.

Největší favorit celého šampionátu, vyzbrojen hráči z NHL, ještě nezklamal. Javorové listy mají za sebou také dva zápasy, ale narozdíl od Bělorusů si i dvakrát na konci vyslechli svou státní hymnu.

V pátečním šlágru s Českou republikou porazili tým okolo kapitána Voráčka 4:1 a stejně tak, respektive ještě lépe, zničili Slovince. Ti sice dokázali dvěma zářezy prostřelit gólmana Johnsona, ale sami inkasovali sedm branek (7:2).

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápasu)

 

Bělorusko – Kanada MS v hokeji 2017 živě čt4 sport ⏬

Bělorusko vs Kanada živě zde

Živě Bělorusko – Kanada(Ms v hokeji 2017 )

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.