Živě USA – Dánsko (Ms v hokeji )

Zde můžete sledovat dnes hokejové utkání MS v hokeji 2017

MS v hokeji Německo a Francie 2017

7.5. 2017 16:15 hod

USA – Dánsko

VZÁJEMNÁ UTKÁNÍ

V letech 2003, 2004 a 2006 kralovali ve vzájemných zápasech proti Dánům Američané, kteří zvítězili postupně 5:2, 8:3 a 3:0. Od té doby však udělali hokejisté z Jutského poloostrova značný pokrok.

V základní skupině na MS 2010 v Německu už zvítězili Dánové 2:1 po prodloužení a odsoudili Američany k bojům o záchranu. Před dvěma lety ve skupině v Ostravě sice slavily Spojené státy americké, ale po vítězství 1:0 to byla oslava střízlivá. Uvidíme, zda budou schopni Dánové Američanům konkurovat také letos.

Živě USA – Dánsko (Ms v hokeji 2017 )

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.