ŽIVĚ Slovinsko – Kanada

Zde můžete sledovat dnes hokejové utkání MS v hokeji 2017

MS v hokeji Německo a Francie 2017

7.5. 2017 12:15 hod

Slovinsko – Kanada

Slovinsko a Kanada se na ledě dlouho nepotkaly, minimálně v posledních dvou letech ne. Loni totiž Slovinsko v elitní divizi MS chybělo a předloni v hrálo Slovinsko v Ostravě, zatímco Kanada v Praze. Dá se tedy říct, že se oba soupeři moc neznají a minimálně pro Slovinsko to bude hokejový svátek, protože se moc často nestává, že by se Slovinci střetávali s takovým hokejovým hegemonem jako je Kanada.

Slovinsko zahájilo turnaj v sobotu, kdy se postavilo favorizovanému Švýcarsku. To nad Slovinci vedlo po první třetině již 4:0, ale Slovinsko se nakonec vzchopilo a další branku v základní hrací době již soupeři nepovolilo. Duel šel tedy po třech třetinách do prodloužení za stavu 4:4. Rozhodly až samostatné nájezdy, v nichž bylo úspěšnější Švýcarsko.

Kanada odehrála první utkání v pátek, kdy se střetla s Českou republikou. S ní hrála víceméně vyrovnanou partii, avšak Čechy předčila v efektivitě. Díky tomu zvítězila 4:1.

Živě Slovinsko – Kanada (Ms v hokeji 2017 )

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.