Sledujte živě závody MOTOGP Moto2 Moto3 zde

MotoGp Velká cena Španělska Živě Grand Prix

MotoGp online live stream 2017 7.5 2017 11:00

Okruh – Circuito de Jerez:
Velmi populární okruh v Jerezu byl vybudován v roce 1986 a o rok později už hostil závody Mistrovství světa silničních motocyklů. V minulosti byl Jerez i dějištěm závodů Formule 1 a dodnes je týmy hojně využíván k testování. Trať je dlouhá 4,4 km a disponuje pěti levotočivými zatáčkami a osmi pravotočivými. Kromě toho se závodníci musejí vypořádat se zajímavými technickými pasážemi. Loňský závod Moto “trojek” zde vyhrál fantastickou stíhací jízdou po startu z posledního místa Jihoafričan Brad Binder. Ten ale letos jezdí o třídu výše.

Mistrovství světa silničních motocyklů se poprvé v sezóně stěhuje do Evropy! Čtvrtým podnikem šampionátu je Velká cena Španělska na okruhu v Jerezu. My Vám samozřejmě přineseme on-line přenosy ze všech tří závodů

Velká cena Španělska – Moto3 (11:00) | Velká cena Španělska – Moto2 (12:20) | Velká cena Španělska – MotoGP (14:00)

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos .