Živě Moto Gp Velká cena Španělska

Sledujte živě závody MOTOGP Moto2 Moto3 zde

MotoGp Velká cena Španělska Živě Grand Prix

MotoGp online live stream 2017 7.5 2017 11:00

Okruh – Circuito de Jerez:
Velmi populární okruh v Jerezu byl vybudován v roce 1986 a o rok později už hostil závody Mistrovství světa silničních motocyklů. V minulosti byl Jerez i dějištěm závodů Formule 1 a dodnes je týmy hojně využíván k testování. Trať je dlouhá 4,4 km a disponuje pěti levotočivými zatáčkami a osmi pravotočivými. Kromě toho se závodníci musejí vypořádat se zajímavými technickými pasážemi. Loňský závod Moto „trojek“ zde vyhrál fantastickou stíhací jízdou po startu z posledního místa Jihoafričan Brad Binder. Ten ale letos jezdí o třídu výše.

Mistrovství světa silničních motocyklů se poprvé v sezóně stěhuje do Evropy! Čtvrtým podnikem šampionátu je Velká cena Španělska na okruhu v Jerezu. My Vám samozřejmě přineseme on-line přenosy ze všech tří závodů

Velká cena Španělska – Moto3 (11:00) | Velká cena Španělska – Moto2 (12:20) | Velká cena Španělska – MotoGP (14:00)

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos .

Velká cena Španělska Zde živě

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.