Živě Mladá Boleslav – Vysočina Jihlava

Zde můžete sledovat dnes fotbalové utkání živě online live 

7.5.2017, 19:00

Mladá Boleslav – Vysočina Jihlava

Mladá Boleslav si v souboji s Jihlavou bude chtít pojistit čtvrté místo, které zaručuje start v evropských pohárech. Jihlava zase potřebuje uspět, aby si zajistila prvoligovou příslušnost.

Domácí ještě zdaleka nemají vyhráno a čtvrté místo musí střežit před dotírajícími Teplicemi. Teď je navíc čeká utkání doma, kde se letos Bolce kupodivu tolik nedaří. Do Mladé Boleslavi zavítá Jihlava, která potřebuje body.

FK Mladá Boleslav
Vejmola – Kysela, Da Silva, Stronati, Fleišman – Takács, Ljovin – Vukadinovič, Magera, Přikryl – Železník
Vysočina Jihlava
Rakovan – Tlustý, Štěpánek, Krejčí, Urdinov – Vaculík, Zoubele – Fulnek, Ikaunieks, Popovič – Rabušic

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápasu)

 

Mladá Boleslav – Vysočina Jihlava živě

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.