Živě Itálie – Rusko (MS v hokeji )

Zde můžete sledovat dnes hokejové utkání MS v hokeji 2017

MS v hokeji Německo a Francie 2017

7.5. 2017 12:15 hod

Itálie – Rusko

Rusko a Itálie se na mistrovství světa potkaly celkem čtyřikrát a vždy se jednalo o jednoznačný výsledek ve prospěch sborné. Ta vyhrála v roce 2001 v Německu 7:0, o šest let později na domácím ledě 3:0 a v roce 2008 poměrem 7:1. Poslední vzájemný duel Itálie a Ruska se odehrál na MS v roce 2012, Rusové zvítězili 4:0.

Rusové patří jako každý rok k největším favoritům světového šampionátu a nejinak je tomu letos. Rusy trápí, že v posledních dvou letech nedokázali vzdorovat Kanadě a na domácím mistrovství před rokem skončili třetí. Kouč Oleg Znarok má k ruce mužstvo s útočnými esy, jakými jsou Artěmij Panarin ze Chicaga, Vadim Šipačov, jehož podepsalo Las Vegas, nebo nejlepší střelec KHL Sergej Mozjakin. Zapomínat bychom neměli ani na brankáře Vasilevského, obránce Provorova nebo útočníka Dadonova.

Italští hokejisté odehráli v sobotu první utkání v elitní skupině MS po třech letech a nevedli si vůbec špatně. Trenér Stefano Mair vybral kádr s převahou hráčů z italské ligy, ale velkou oporou by měl být jeden z nejlepších brankářů finské ligy Andreas Bernard z Ässätu Pori. Zkušenými reprezentanty jsou útočníci Armin Helfer a Giulio Scandella, kteří pamatují si zahráli na olympiádě v Turíně.

Živě Itálie – Rusko (Ms v hokeji 2017 )

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.