Živě FC Zbrojovka Brno – FC Fastav Zlín

Zde můžete sledovat dnes fotbalové utkání živě online live 

7.5.2017, 17:00

FC Zbrojovka Brno – FC Fastav Zlín

Hráči Zbrojovky Brno přivítají ve 27.kole Fastav Zlín a nic jiného, než tři body neberou. Domácí bojují o záchranu, kterou čtyři kola před koncem nemají jistou. Na druhé straně Zlínu už v lize o nic nejde a v poklidu se může připravovat na finále MOL Cupu, nicméně boj o Moravu vypustit v žádném případě nehodlá.

Pouze pětibodový náskok má Zbrojovka před předposledním Hradcem Králové a jakékoliv zaváhání ji může dostat do velkých nepříjemností. Brno má ale vše ve svých rukou a pokud zvítězí nad Zlínem, bude záchrana už hodně blízko. Svěřenci Svatopluka Habance v minulém kole naprosto propadli v Jihlavě, kde prohráli vysoko 0:3.

Zbrojovka Brno
Melichárek – Šural, Pavlík, Kijanskas, Jablonský – Zavadil, Polák – Ashiru, Tašči, Přichystal – Řezníček
Fastav Zlín
Švenger – Pazdera, Jugas, Gajič, Matejov – Traoré, Hnaníček – Vukadinovič, Holík, Štípek – Fantiš

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápasu)

 

FC Zbrojovka Brno – FC Fastav Zlín živě

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.