Živě FC Hradec Králové – FK Teplice

Zde můžete sledovat dnes fotbalové utkání živě online live 

7.5.2017, 17:00

FC Hradec Králové – FK Teplice

Čas se krátí a fotbalisté Hradce jsou stále na sestupovém, předposledním místě. Votroci už doma potřebují zvítězit jako sůl, stále se jim to totiž nepodařilo. Jejich dalším soupeřem budou Teplice, pro které je utkání rovněž velice důležité, ve hře je totiž Evropská liga!

Hradec na domácím stadionu ještě nezvítězil, uspěl pouze na začátku sezony v mladoboleslavském azylu, ale od té doby co se vrátil, jakoby byl domácí trávník prokletý. I přes tuto nelichotivou bilanci mají Votroci stále velkou šanci zachránit se, neboť na čtrnáctou Jihlavu ztrácí jen dva body.

Domácí vítězství by pochopitelně Votroky hodně nabudilo, ale i v tomto kole to bude složité, protože soupeřem budou páté Teplice. Ty na jaře prohrály jen jedno utkání a na čtvrté místo, zaručující Evropskou ligu, ztrácejí čtyři body. Na druhou stranu Teplice první zápas s Hradcem prohráli, když utkání Na Stínadlech rozhodl jedinou brankou Petr Schwarz.

FC Hradec Králové
Ottmar – Krátký, Chleboun, Hůlka, Mudra – Jirsák, Janoušek – Martan, Trubač, Malinský – P. Černý
FK Teplice
Grigar – Vondrášek, Jeřábek, Šušnjar, Krob – Soungole, Kučera – Fillo, Vošahlík, Hyčka – Vaněček

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápasu)

 

FC Hradec Králové – FK Teplice živě