Živě Lotyšsko – Dánsko (Ms v hokeji 2017)

Zde můžete sledovat hokejové utkání MS v hokeji 2017

MS v hokeji Německo a Francie 2017

6.5. 2017 20:15 hod

Lotyšsko – Dánsko

 

Lotyšsko a Dánsko se za poslední dobu potkaly celkem na třech světových šampionátech, a to v letech 2011, 2012 a 2016. V Bratislavě sice Dánové v základní skupině zvítězili 3:2 po samostatných nájezdech, ale tento výsledek stačil k postupu Lotyšům. Jejich soupeř poté musel bojovat o záchranu. O rok později na divácky nevydařeném MS ve Švédsku se opět obě mužstva potkala v základní skupině, ale ani jednomu se nepovedlo postoupit do čtvrtfinále. Dánové tehdy v nic neřešícím zápase porazili lotyšského soupeře 2:0.
Před rokem uspěli Dánové i do třetice, zdolali Lotyše v poměru 3:2 po samostatných nájezdech a připsali si důležité dva body v boji o čtvrtfinále. Neproměněný nájezd největší hvězdy letošního dánského výběru Ehlerse tehdy Skandinávcům nevadil.

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.