Živě FK Jablonec – FC Viktoria Plzeň

Zde můžete sledovat fotbalové utkání živě online live <

6.5.2017, 14:00

FK Jablonec – FC Viktoria Plzeň

Těžké utkání čeká na Viktorii Plzeň, která zavítá na sever Čech do Jablonce. Domácí v minulém kole obrali o body Slavii a titul nabídli Plzni, nyní to může být obráceně. Pokud Jablonec s Plzní neprohraje, nabídne šanci na prvenství Slavii.

Jablonec se na jaře prezentuje dosti nevyzpytatelnými výkony a po hodně propírané porážce s Příbramí dokázal obrat o body vedoucí Slavii. Způsobil jí tím nemalé trable, protože Sešívaní již nemají situaci ve svých rukou. Ještě ale není všem dnům konec, neboť na Střelnici se teď představí Plzeň. „Slavia není zvyklá hrát pod takovým tlakem, Plzeň je v tomhle ohledu zkušenější, proto nás čeká těžší utkání,“ nechal se slyšet trenér Zdeněk Klucký, kterého konečná remíza 1:1 zklamala, protože jeho tým byl lepší a o dva body přišel až v samotném závěru.

Živě FK Jablonec – FC Viktoria Plzeň

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.