Živě Bělorusko – Česko

Zde můžete sledovat hokejové utkání MS v hokeji 2017

MS v hokeji 2018

11.5. 2018 20:15 hod

Bělorusko – Česko


Živě Bělorusko – Česko přenos

Živě Bělorusko – Česko (Ms v hokeji 2017 ) Přenos  2

Dvěma největšími ikonami se po včerejším duelu s ruskou sbornou stalo bostonské duo David Pastrňák-David Krejčí, kteří se velmi rychle přesunuli ze zámoří přímo do dějiště turnaje. Oba dva překonávali časový posun, v letadle navíc ani jeden neusnul. Za takovéto situace ale dokázali rozhodnout celé utkání bodovým příspěvkem. Pastrňák pak přidal vítěznou branku v prodloužení. Tento neskutečný výkon pak podtrhl Dmitrij Jaškin, jenž s obě Davidy dokázal ještě razantněji výkonnostně růst. Velký otazník pro mnohé pozorovatelé nicméně přinesla sestava a jména na soupisce před jejich čtvrtečním příletem. V průběhu razantního omlaďování se do Kodaně podívaly jen dvě velmi známé tváře. Bývalý dlouholetý kapitán Tomáš Plekanec překvapil všechny fanoušky svým sympatickým krokem navrátit se znovu do reprezentačního dresu v jakékoliv roli. Zkušenost pak spolu s ním do kabiny přináší i Roman Červenka, hvězda evropského formátu a jedna z hlavních tváří švýcarské hokejové ligy. Podobnou personou je pak Radko Gudas s charakteristickým stylem hokeje a silového pojetí bránění. Právě on coby člen organizace Philadelphie spolu s Michalem Jordánem plní roli pilířů defenzívy. Jinak je obrana složená z nadějných beků z AHL a české extraligy. Jedinou výjimkou je Adam Polášek ze Soči. Ofenzivní řady taktéž sází na dravost mládí, velmi zajímavou postavou je pak devatenáctiletý Martin Nečas, který už znovu září po zotavení z lehkého zranění utrženém po nezaviněném střetu s Markem Čiliakem a následném dopadu na mantinel. Brankoviště si pak zatím spravedlivě rozdělil Pavel Francouz a David Rittich, jenž vychytal důležité vítězství nad Ruskem.

Samotný vstup do turnaje Češi zahájili rozporuplným výkonem proti Slovensku, který ovšem přehlušili vynikajícím závěrem, když vyrovnali deset sekund před koncem třetí třetiny a Jaškin poté přidal rozhodující branku v prodloužení. Proti hvězdným Švédům pak pokračovali sympatickou hrou, s níž slavili málem další vítězství, nicméně přeci jen museli skousnout prohru 2:3. V úterý sice Češi porazili Švýcary až po nájezdech, včera už ovšem mohli Jandačovi hoši slavit cenný skalp. Porazit Rusko v prodloužení byl z jejich strany překvapení dne, kvalitou pak patřil duel bezkonkurenčně k těm nejlepším na šampionátu. V duelu s Běloruskem tak bude patřit Česko coby pátý tým tabulky k výraznému favoritovi.

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.