SHARE

Zde můžete sledovat hokejové utkání MS v hokeji 2017

MS v hokeji Německo a Francie 2017

6.5. 2017 16:15 hod

Bělorusko – Česko


V sobotu pokračuje 81. mistrovství světa v ledním hokeji, které se koná v Paříži a Kolíně nad Rýnem, druhým hracím dnem. Ke svým druhým zápasům nastoupí ve vzájemném duelu od 16:15 v pařížské hale Bercy mužstvo České republiky a Běloruska. Oba týmy své první duely prohrály a budou chtít napravit nepovedený úvod.
Čeští hokejisté vstoupili do světového šampionátu utkáním s nejtěžší možným soupeřem a obhájcem titulu z Kanady. Konečný výsledek 1:4 v neprospěch českého týmu hovoří poměrně jasně, samotné utkání ale bylo vyrovnané a čeští hokejisté doplatili hlavně na nepřesnou koncovku.

Sestava z posledního utkání:
Mrázek (Francouz) – Gudas, R. Šimek, Kempný, Kundrátek, Jeřábek, J. Krejčík, Rutta – Jan Kovář (A), Radil, Voráček (C) – Červenka, Plekanec (A), Pastrňák – Birner, P. Vrána, Řepík – Horák, R. Hanzl, T. Zohorna.

Živě Bělorusko – Česko přenos

Živě Bělorusko – Česko (Ms v hokeji 2017 ) Přenos  2

loading...
SHARE
Previous articleNaživo Slovensko – Taliansko
Next articleŽivě Německo – Švédsko
Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.