Živě USA – Německo ( MS v hokeji 2017)

Zde můžete sledovat hokejové utkání MS v hokeji 2017

MS v hokeji Německo a Francie 2017

5.5. 2017 20:15 hod

Pátek 05.05.2017, 20:15 • LANXESS arena, Kolín nad Rýnem (kapacita: 18 500 míst) • Mistrovství světa • Skupina A

USA – Německo

Stále se říká, že Američané zdaleka neberou světový šampionát tak vážně jako ostatní mužstva a že pozornost amerických fanoušků je v té době upřena pouze na Stanley Cup. To je možná pravda, na každý pád výsledky za poslední roky mají Američané velmi dobré. Z posledních čtyř šampionátů mají dva bronzy (2013, 2015) a před rokem skončili na čtvrtém místě.
Němci pořádají světový šampionát znovu po sedmi letech a opět se budou moci spolehnout na mohutnou podporu fanoušků. Hokej je v Německu nesmírně populární a veřejnost prahne po větší úspěchu reprezentace. Vždyť právě před sedmi lety dosáhli Němci doma postupem do semifinále největšího úspěchu v novodobé historii. Letos bude pro ně velmi těžké postoupit z těžké skupiny do čtvrtfinále.

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápasu) Klikněte na SLEDUJ PŘENOS

Živě USA – Německo ( MS v hokeji 2017)

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.