Živě Real Madrid CF – Atlético Madrid

Zde můžete sledovat fotbalové utkání Ligy Mistrů

Liga Mistrů

2.5.2017, 20:45

Real Madrid touží po obhajobě triumfu v Lize mistrů a je velmi blízko. Zbývají mu vlastně jen dva soupeři, z nichž ale hned ten první nebude ničím snadným. Do cesty se mu totiž na Santiago Bernabéu postaví samotné Atlético Madrid, které zdejší prostředí velmi dobře zná. V repríze posledního finále milionářské soutěže chce Atlético Madrid svému hostiteli oplatit poslední prohry.

Real Madrid
Navas – Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo – Modrić, Casemiro, Kroos – Isco, Benzema, Ronaldo
Atlético Madrid
Oblak – Vrsaljko, Savić, Godin, Filipe Luis – Saul, Gabi, Koke, Carrasco – Griezmann, Gameiro

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápasu) Klikněte na SLEDUJ PŘENOS

SLEDUJ PŘENOS Real Madrid CF – Atlético Madrid

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.