Živě SK Slavia Praha – FK Jablonec

Zde můžete sledovat fotbalové utkání živě online live <

30.4.2017, 17:30

SK Slavia Praha – FK Jablonec

Sešívaní v týdnu poprvé pod trenérem Šilhavým zaváhali, když podlehli v semifinále Mol cupu fotbalistům ze Zlína. Nyní se tedy mohou soustředit už pouze na ligové duely.
Hosté míří do Prahy po nečekaně prohraném utkání s Příbramí, když doma podlehli 2:4. Kluckého tým tak pod jeho vedením poprvé na domácí půdě podlehl a bude se chtít ze ztráty oklepat.

Slavia Praha
Pavlenka – Frydrych, Lüftner, Deli, Flo – Sýkora, Hušbauer, Ngadeu, Barák, Zmrhal – Škoda
FK Jablonec
Hrubý – Jankovič, Pernica, Beneš, Zelený – Trávník, Jiráček, Pospíšil, Hübschman, Mihálik – Diviš

Živě SK Slavia Praha – FK Jablonec zde

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.