Živě Česko – Rusko (Euro Hockey Tour)

Zde můžete sledovat hokejové utkání Euro Hockey Challenge

Euro Hockey Tour

30.4. 2017 18:00 hod

Česko – Rusko

Dnes končí turnaj Carlson Hockey Games v Českých Budějovicích. Český tým už je jistým vítězem, když zatím oba svoje zápasy dokázal vyhrát. Rusko má naopak jen jeden bod za remízu ze Švédskem.

SESTAVA RUSKA
Vasilevskij (I. Sorokin) – Gavrikov, Kiselevič, Mironov, Provorov, Naumenkov, Antipin, Zub, Bereglazov – Ničuškin, Andronov, Tělegin – Kučerov, Naměstnikov, N. Gusev – S. Plotnikov, Šipačov, Ljubimov – Burdasov, Světlakov, Golyšev. (06:01:04)

SESTAVA ČR
Francouz (Mrázek) – Gudas, Krejčík, Kundrátek, Kempný, Kindl, Šimek, Sklenička, Šulák – Voráček (C), Holík, Červenka – Radil, Jan Kovář (A), Vrána – Řepík, Hanzl, Birner – Hyka, Horák (A), T. Zohorna – Lev.

Živě Finsko – Česko (Euro Hockey Tour)

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.