Živě FC Fastav Zlín – FK Mladá Boleslav

Zde můžete sledovat fotbalové utkání živě online live <

29.4.2017, 17:00

FC Fastav Zlín – FK Mladá Boleslav

Fotbalisté Zlína se po postupu do finále MOL Cupu musí opět soustředit na ligovou soutěž, kde je čeká klíčové utkání s Mladou Boleslaví. Oba týmy bojují o postup do Evropské ligy a zatímco Ševci mají dvě varianty, jak toho dosáhnout, Boleslavi zbývá již jen jedna.

Hosté totiž na rozdíl od Zlína semifinále poháru nezvládli a po domácí porážce s Opavou jim zbývá už jen domácí soutěž. Mladá Boleslav doma znovu selhala, což se na jaře neustále opakuje. „Připadá mně, že jsme v domácím prostředí nervóznější z toho, že musíme vyhrát. Je pro mě nevysvětlitelné, že mužstvo, které v přípravě vypadalo dobře, má v sezóně tak nevyrovnanou křivku výkonnosti nahoru dolů,“ prohlásil zklamaný trenér Martin Svědík. Mladá Boleslav sice doma dokázala porazit Spartu, ale v další zápasech ztrácela. S Jabloncem a Bohemians pouze remizovala a s Opavou, jak již bylo řečeno, dokonce prohrála.

Fastav Zlín – pravděpodobná sestava:
Švenger – Pazdera, Jugas, Gajič, Matejov – V. Vukadinovič, Traoré, Hnaníček, Štípek, Holík – Fantiš
FK Mladá Boleslav – pravděpodobná sestava:
Vejmola – Jánoš, Da Silva, Stronati, Fleišman – Přikryl, Takács, Magera, Matějovský, Nečas – Mebrahtu

Živě FC Fastav Zlín – FK Mladá Boleslav zde

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.