Živě Finsko – Česko (Euro Hockey Tour)

Zde můžete sledovat hokejové utkání Euro Hockey Challenge

Euro Hockey Tour

8.5. 2017 20:15 hod

Finsko – Česko

Finsko – Česko. MS v hokeji 2017 pokračuje zajímavým zápasem našich sousedů z Česka proti spolufavoritů z Finska. Zápas a náš online přenos začíná dnes (v pondělí) od 20:15.

Čeští hokejoví reprezentanti nastoupí dnes večer na třetí zápas MS v hokeji 2017 proti Finsku.

Finsko – Česko online přenos
Česko v sobotu triumfovalo ve svém druhém zápase pařížské B-skupiny nad Běloruskem vysoko 6: 1. Favorit dominoval od úvodních minut a svému soupeři dal málo prostoru, když ho prostřílel vysoko 45: 7.

Finsko ve svém druhém zápase zřejmě dosud na šampionátu v největším překvapení prohrálo s domácím Francií.

Češi se tak dnes (v pondělí) setkají s Finskem a náš online přenos začíná stejně jako samotný zápas od 20:15.

Živě Finsko – Česko MS v hokeji 2017

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.