Živě Bayern Mnichov – Borussia Dortmund ( DfB Pokal)

Zde můžete sledovat fotbalové utkání živě online live <

26.4.2017, 20:45

Bayern Mnichov – Borussia Dortmund

Ve druhém semifinále DfB Pokalu si to rozdají celky Bayernu Mnichov a Borussie Dortmund. Kdo vyhraje utkání a doplní Eintracht Frankurt ve finále?
Prvním finalistou se stal po jedenácti letech Eintracht Frankfurt! Orli postoupili do posledního utkání DfB Pokalu po penaltové výhře na půdě Borussie Mönchengladbach, rozhodující pokutový kop proměnil švédský fotbalista Branimir Hrgota.

26.4 2017 20:45 Bayern Munich vs Borussia Dortmund Live HD Sledujte živě zde

Živě Bayern Mnichov – Borussia Dortmund zde

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.