Živě SK Slavia Praha – FC Fastav Zlín (Mol Cup)

Zde můžete sledovat fotbalové utkání živě online live <

25.4.2017, 18:30

SK Slavia Praha – FC Fastav Zlín

Semifinále utkání MOL Cupu. Společné budeme sledovat duel mezi Slavií a Zlínem.

Domácí jsou v naprosté pohodě. O víkendu totiž vybojovali všechny tři body na Slovácku za výhru 2:0 a protože Sparta porazila Plzeň, mají slávisté k ligovému titulu ze všech celků nejblíže. Do konce zbývá pět zápasů a sešívaní vedou o dva body před Plzní.

Zlínští zatím na jaře tápou, chuť si ale spravují v poháru a o víkendu se jim zadařilo i v lize. Kousek od Edenu, na hřišti Bohemians, totiž zvítězili také 2:0 a v tabulce jsou šestí.

Živě SK Slavia Praha – FC Fastav Zlín zde

ČT Sport živě zde

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.