Živě MotoGp Velká cena USA

Sledujte živě závody MOTOGP Moto2 Moto3 zde

MotoGp Velká cena USA Živě Grand Prix

MotoGp online live stream 2017 23.4 2017 18:00

Tento víkend je v texaském Austinu na programu již třetí podnik Mistrovství světa silničních motocyklů, kterým je Velká cena USA.Okruh – Circuit Of The Americas:
V texaském městě Austin se nachází jeden z nejnovějších okruhů šampionátu. Dokončen byl v závěru roku 2012 a první motocyklovou Grand Prix hostil v sezóně 2013. Trať, která měří 5513 km

Velká cena USA – Moto3 (18:00) | Velká cena USA – Moto2 (19:20) | Velká cena USA – MotoGP (21:00)

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos .

Velká cena USA Zde živě

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.