Živě Arsenal vs Manchester City (Fa cup)

Zde můžete sledovat fotbalové utkání živě online live <

22.4.2017, 16:00

Arsenal vs Manchester City (Fa cup)

semifinálového utkání FA Cupu, v němž se představí Arsenal FC a Manchester City. Pro oba celky už je to nejspíše jediná trofej, kterou mohou zvednout nad hlavu, a tak nás čeká pikantní souboj. City v cestě do semifinálových bojů muselo přejít přes West Ham, Crystal Palace, Huddersfield a Middlesbrough.Londýnský tým se v cestě do semifinálového utkání natrápil alespoň výsledkově trochu více nežli jeho dnešní soupeř. Arsenal musel postupně zdolat Preston, Southampton, Sutton a ve čtvrtfinále Lincoln City. Asi největší potíže měli Kanonýři ve svém prvním kole, kdy se jim postavil Preston. Londýnští se v utkání protrápili k výhře 2:1.

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápas)

Sleduj živě Arsenal vs Manchester City

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.