23.4 17:30 Sparta – Plzeň

Zde můžete sledovat fotbalové utkání živě online live <

23.4.2017, 17:30

Sparta Praha – Viktoria Plzeň

Chystá jeden z nejočekávanějších duelů letošního ročníku fotbalové e-pojisteni.cz ligy mezi domácí Spartou a Viktorií Plzeň!

Utkání bylo již během tohoto týdne zcela vyprodané a můžeme se těšit na mimořádně bouřlivou kulisu.

Mezi oběma týmy se v posledních letech rozrostla pořádná rivalita, však také v posledních čtyřech letech vzájemné zápasy řídili mezinárodní rozhodčí. V roce 2013 německý sudí Wolfgang Stark a o dva roky později neméně zkušený Španěl David Fernández Borbalán.

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápas)

Sparta vs Plzen živě zde

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.