SHARE

Zde můžete sledovat fotbalové utkání živě online live <

23.4.2017, 17:30

Sparta Praha – Viktoria Plzeň

Chystá jeden z nejočekávanějších duelů letošního ročníku fotbalové e-pojisteni.cz ligy mezi domácí Spartou a Viktorií Plzeň!

Utkání bylo již během tohoto týdne zcela vyprodané a můžeme se těšit na mimořádně bouřlivou kulisu.

Mezi oběma týmy se v posledních letech rozrostla pořádná rivalita, však také v posledních čtyřech letech vzájemné zápasy řídili mezinárodní rozhodčí. V roce 2013 německý sudí Wolfgang Stark a o dva roky později neméně zkušený Španěl David Fernández Borbalán.

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápas)

Sparta vs Plzen živě zde

loading...
SHARE
Previous articleŽivě MotoGp Velká cena USA
Next article23.4 Německo vs Česko Euro Hockey Challenge
Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.