Živě Sparta Praha – Viktoria Plzeň

Zde můžete sledovat fotbalové utkání živě online live <

23.4.2017, 17:30

Sparta Praha – Viktoria Plzeň

V české lize se odehraje velký šlágr mezi Spartou Praha a Viktorií Plzeň. Sparta je až na 3.místě s obrovskou ztrátou na vedoucí duo Slavia, Plzeň. Sparta zažívá špatnou sezónu. Tak velkou ztrátu na na čelo tabulky už dlouho nepamatuje. Problémů je spousta. Celou sezónu měla hodně zraněných hráčů. Absolutně se nepovedly přestupy.

Plzeň je z formy. Chybí je lehkost. Z její strany je to křeč. Na titul asi nemá. Slavisti mají daleko lepší formu. Plzni se proti Spartě v posledních letech mimořádně daří.
Sparta má nyní tak špatné výsledky, že od ní nikdo nic velkého čekat nebude. Ale motivace porazit Plzeň bude veliká.

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápas)

Sleduj živě Sparta Praha – Viktoria Plzeň

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.