Živě FK Teplice – MFK Karviná

Zde můžete sledovat fotbalové utkání živě online live <

22.4.2017, 17:00

FK Teplice – MFK Karviná

Utkání 25. kola ePojisteni.cz ligy FK Teplice – MFK Karviná začíná se severu Čech v sobotu 22. dubna od 17 hodin. V minulém kole Karviná prohrála v Příbrami 2:4, předtím padla ve čtvrtfinále MOL cupu proti Slavii Praha 2:5. Karvinští aktuálně nejsou ve formě. V minulém kole žlutomodří vyloupili zlínskou Letnou, na hřišti Fastavu vyhráli 2:0 a právě Zlín tepličtí hráči nahradili na pátém místě tabulky.

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápas)

Živě FK Teplice – MFK Karviná

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.