Živě FC Zbrojovka Brno – FK Mladá Boleslav

Zde můžete sledovat fotbalové utkání živě online live <

22.4.2017, 17:00

FC Zbrojovka Brno – FK Mladá Boleslav

V dnešním střetnutí 25. kola české nejvyšší soutěže se střetne FC Zbrojovka Brno proti FK Mladá Boleslav. První utkání sezony nabídlo parádní přestřelku a remízu 3:3. Za Boleslav se v říjnu 2016 prosadili Přikryl, da Silva a Mareš. O trefy Zbrojovky se postarali Řezníček, boleslavský Fleišman (vlastní) a o vyrovnávající gól se ve třetí minutě nastavení postaral Škoda.

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápas)

Živě FC Zbrojovka Brno – FK Mladá Boleslav

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.