Živě Bohemians Praha 1905 – FC Fastav Zlín

Zde můžete sledovat fotbalové utkání živě online live <

22.4.2017, 17:00

Bohemians Praha 1905 – FC Fastav Zlín

Dnes se potkávají dva celky, které se na jaře hledají, a to především ve hře směrem dopředu. Hráči Bohemians totiž v devíti odehraných duelech skórovali pouze třikrát, hráči Zlínu sehráli na jaře o zápas méně a také vstřelili o gól méně.

Při pohledu do tabulky nalezneme Zlínské na šesté příčce, ta je ale výsledkem povedeného podzimu, na jaře to totiž opravdu není ono. Zlín totiž stále čeká na první výhru, zatím na jaře získal jen čtyři body za čtyři nerozhodné výsledky.

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápas)

živě Bohemians Zlín

Sleduj živě Bohemians Praha 1905 – FC Fastav Zlín

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.