Živě FK Dukla Praha – FC Vysočina Jihlava

Zde můžete sledovat fotbalové utkání živě online live <

21.4.2017, 18:00

FK Dukla Praha – FC Vysočina Jihlava

Proti sobě se postaví pražská Dukla a Jihlava.

Ani jeden z dnešních soupeřů není úplně v ideálním rozpoložením. Jenže zatímco domácí se drží v klidném středu tabulky, na Vysočině hoří, Jihlavští jsou totiž na patnácté, tedy sestupové pozici.

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápas)

Sleduj živě FK Dukla Praha – FC Vysočina Jihlava

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.