Živě 1.FC Slovácko – SK Slavia Praha

Zde můžete sledovat fotbalové utkání živě online live <

21.4.2017, 20:15

20:15 1.FC Slovácko – SK Slavia Praha

25.kolo ePojistení.cz ligy dnes načtou dva zápasy. Jeden z nich za učasti televizních kamer se odehraje na Městském fotbalovém stadionu Miroslava Valenty seniora. 1.FC Slovácko bude hostit SK Slavia Praha. Slavia přijede na Slovácko v pozici druhého mančaftu ligy, který ztrací na vedoucí Plzeň jeden bod, na jaro neokusil hořkost porážky a momentálně má nejlepší sportovní formu ze všech učastníků nejvyšší soutěže.

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápas)

Sleduj živě 20:15 1.FC Slovácko – SK Slavia Praha

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.