Živě FC Barcelona – Juventus FC ( Liga mistrů)

Zde můžete sledovat fotbalové utkání Ligy Mistrů

Liga Mistrů

19.4.2017, 20:45

Všichni si pamatujeme na comeback Barcelony z osmifinále Ligy mistrů proti PSG. No, dnes má Barcelona šanci zázrak zopakovat. Na Camp Nou přijíždí v rámci odvety Juventus Turín, který v prvním zápase zvítězil 3:0.Kdo by to byl řekl. Po prvním utkání v Paříži Barcelona prohrávala 4:0 a nic nenasvědčovalo tomu, že by měla postupovat. Nicméně na Camp Nou se stál zázrak a Barcelona vyhrála druhý vzájemný zápas s Paris Saint-Germain 6:1 a postoupila tak do čtvrtfinále. Následovalo čtvrtfinále v Turíně, zde Barcelona podlehla místnímu Juventusu 3:0 a už si jistě brousí zuby na dnešní odvetu. V posledním zápase porazili domácí Real Sociedad 3:2. To by stačilo na prodloužení, kdyby Barcelona neobdržela ty 2 góly.

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápasu) Klikněte na SLEDUJ PŘENOS

SLEDUJ PŘENOS AS FC Barcelona – Juventus FC

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.