Živě AS Monaco FC – Borussia Dortmund (Liga Mistrů)

Zde můžete sledovat fotbalové utkání Ligy Mistrů

Liga Mistrů

19.4.2017, 20:45

VIDEO ZE ZÁPASU ZDE

Jak určitě víte, tak úvodní duel se měl hrát minulé úterý, ale (zřejmě) vinou teroristického útoku, při kterém byl zraněn Španěl Marc Bartra byl souboj mezi Monacem a Dortmundem přesunut na středu.

Zástupci německého celku si stěžovali, že hráči Borussie byli myšlenkami někde jinde (ono se není moc, čemu divit). Výsledkem byla solidarita ze všech koutů světa. Fanoušci Dortmundu poskytli ubytování fanouškům Monaca, takže se ukázalo, že i fotbal dokáže sbližovat. Francouzský celek nakonec v prvním zápase porazil německého soupeře poměrem 3:2.

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápasu) Klikněte na SLEDUJ PŘENOS

VIDEO ZE ZÁPASU ZDE

SLEDUJ PŘENOS AS Monaco FC – Borussia Dortmund

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.