ŽIVĚ Real Madrid – Bayern Mnichov

Zde můžete sledovat fotbalové utkání Ligy Mistrů

Liga Mistrů

18.4.2017, 20:45

Ne úplně lehkou úlohu má před sebou mnichovský Bayern. Navštíví Santiago Bernabéu a přiveze si s sebou před venkovní odvetou nepříjemné manko. Ve Španělsku se mu sice dlouhodobě nedaří, ale naději na úspěch posílil návrat střelce Roberta Lewandowskiho.

Bayern Mnichov – pravděpodobná sestava:
Neuer – Lahm, Martinez, Boateng, Alaba – X. Alonso, Vidal – Robben, Thiago Alcantara, Ribery – Müller
Real Madrid – pravděpodobná sestava:
Navas – Carvajal, Ramos, Nacho, Marcelo – Casemiro, Kroos, Modrić – Bale, Benzema, Ronaldo

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápasu) Klikněte na SLEDUJ PŘENOS

SLEDUJ PŘENOS Bayern Mnichov – Real Madrid

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.